Seyahat Sigortası

Sizi arayabiliriz!

Pzt-Cmt 09:30-19:00

Ne zaman aramamizi istersiniz?

Kişisel bilgilerinize önem veriyoruz! Teklif sürecinde paylaştığınız bilgileriniz SSL sertifikası ile güvence altındadır.
GeoTrust
  • AIG dünya genelinde 100'e yakın ülkede 60.000'den fazla çalışanı ile her gün 120 milyon USD'ye yakın hasar ödemesi yapmaktadır.
  • Travel Guard seyahat sigortası ürünleri, sizi ve sevdiklerinizi gerek iş gerekse tatil amaçlı seyahatlerinizde karşılaşabileceğiniz aksaklıklara karşı güvence altına alıyor.

  •  
    Seyahat sigortası satın alın 3 Ay ücretsiz Ferdi Kaza sigortası kazanın!
1. Sigortalı Bilgisi
2. Teklif
3. Ödeme
4. Onaylama
"*" ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.

4358 sayılı kanun gereği sigorta şirketleri, herhangi bir sigorta teklifi ve poliçesi düzenlemeden önce bu işlemlere taraf muhatap veya taraf olan kişilerden kimlik numarası talep ve tespit etmek zorundadır. T.C. Kimlik numaranızı girerek, seyahat sigortası poliçe teklifinizi ekstra sorular yanıtlamadan öğrenebilirsiniz.

GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ
Bu Gizlilik Sözleşmesi "AIG Sigorta A.Ş." (bundan böyle "AIG", "biz", "bizim", "bize" olarak anılacaktır) ile AIG'ye ait olan web sitesine veri sağlayan veya bu web sitesini kullanarak işlem yapan "Kullanıcı" arasında akdedilmiştir.

1- Kişisel Olmayan Genel Veriler
AIG, sitenin ziyaret edildiğinde bireyi tanımlama veya ilişkilendirme imkânı vermeyen genel bilgileri depolayabilir, bu bilgileri her türlü amaç için kullanabilir ve üçüncü kişilerle paylaşabilir.

2- Kişisel Veriler
Kullanıcı, web sitesi kanalıyla AIG'ye sunmuş olduğu kişisel verilerin (isim, soy isim, e-mail adresi, telefon numarası, poliçe numarası vb.) AIG tarafından ticari amaçlı olarak kullanılabileceğini anlar ve kabul eder.
AIG, (1) ilgili kanunlar gereği; (2) resmi veya kamu kurumlarının soru ve taleplerine cevap vermek; (3) geçerli yasal sürece uymak; (4) haklarını, gizliliğini, güvenliğini veya mülkiyetini, Kullanıcıları veya kamuyu korumak; (5) mevcut yasal haklarımızı kullanabilmek veya maruz kalabileceğimiz zararı azaltmak; ve (6) Kullanım Şartlarımızı uygulayabilmek için de kişisel verileri açıklayabilir.

3- Paylaşım
Kullanıcı, web sitesi kanalıyla AIG'ye sunmuş olduğu kişisel verilerin AIG'ye bağlı olan ya da olmayan şirketlerle ve AIG'ye hizmet saylayan üçüncü kişi şirketlerle de paylaşılabileceğine izin verir.

4-Veri Güvenliği
AIG, Kullanıcılar ve bu web sitesi arasında iletimi yapılan kişisel veriler ile IT sunucularında sakladığı kişisel verileri korumak için makul tedbirler almaktadır.
Alınan tüm tedbirlere karşın AIG, Kullanıcının kişisel verilerinin AIG sistemi üzerinden yasadışı yol ve yöntemlerle ele geçirilmeyeceğine ilişkin garanti vermez. AIG, Kullanıcının kişisel verilerinin güvenliğine ilişkin olan, fakat üzerinde AIG'nin herhangi bir kontrolü bulunmayan, genel veya üçüncü kişilere ait iletişim ağlarına dair de bir garanti vermemektedir.

5- Bağlantılı siteler
AIG web sitesi diğer web sitelerine bağlantı verebilir. Kullanıcının bu diğer web siteleri ziyaretine veya bu sitelerin veri toplama ve kullanma uygulamalarına ilişkin olarak da AIG'nin bir herhangi bir sorumluluğu veya yükümlülüğü bulunmamaktadır.

6- Değişiklikler
İşbu Gizlilik Sözleşmesi hükümleri AIG tarafından zaman içerisinde değiştirilebilir. AIG, Gizlilik Sözleşmesine ilişkin yapmış olduğu değişiklikleri/tadili sitede yayınlar. Web sitesi kanalıyla AIG'ye gönderilmiş olan veriler, zaman içerisinde değiştirilmiş olan Gizlilik Sözleşmesinin hüküm ve koşullarına tabi olacaktır.

7-Beyanlar
AIG Sigorta A.Ş. tarafından telefon, faks, otomatik arama makineleri, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi iletişim kanalları kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ürün tanıtım, satış, pazarlama, promosyon, kampanya gibi amaçlarla iletilen ticari elektronik iletilerin tarafıma gönderilmesini kabul ederim.

AIG Sigorta A.Ş.
Mersis No: 7-3137-1879-8652614
Adres: Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No:27 Orjin Maslak Kat:6-7 Sarıyer/İstanbul
Telefon Numarası: 0 212 310 49 49
Faks: 0 212 236 49 50
E-Posta Adresi: iletisim@aig.com


PRIVACY AGREEMENT
This Privacy Agreement is made between the "AIG Sigorta A.Ş." (hereinafter referred as "AIG", "we" or "us") and the "User" who provide information or use, enter to or make other transactions to the website owned by AIG.

1- Non-Personal and Derived Information
Once you visit our website, we may store and use non-personal information for any purpose, and share non-personal information with third parties.

2- Personal Information
You hereby understand and agree that your personal information (such as a name, address, telephone number, e-mail address, or policy or claim number) submitted to AIG through the Site may be used for our business/commercial purposes.
We may also use personal information as we believe to be necessary or appropriate: (1) under applicable law; (2) to respond to requests from public and government authorities, (3) to comply with legal process; 4) to protect our rights, privacy, safety or property, you or others; (5) to allow us to pursue available remedies or limit the damages that we may sustain. (6) to enforce our terms and conditions;

3-Sharing
You hereby give permission that your personal information submitted to AIG through the Site may be shared with our affiliates, unaffiliated companies and third party companies who provide services to AIG.

4-Data Security
We take reasonable precautions to safeguard the personal information transmitted between visitors and the Website, and the personal information stored on our IT servers.
However, despite all our efforts, AIG may not represent of guarantee that your personal information will not be obtained from the systems of AIG through illegal ways and methods. Besides, AIG does not guarantee the general or third party communication networks related to the security of your information, and we do not have any control on such networks.

5-Linked sites
This Website may contain links to other websites. We shall have no responsibility or liability for your visitation to, and the data collection and use practices of, such other websites.

6-Amendments
This privacy agreement may be changed from time to time by AIG. AIG shall announce any amendments /modifications to the Privacy Agreement in the Site. Any and all information sent to AIG through the Site is subject to the terms and conditions of the Privacy Agreement amended from time to time.

7- Declaration
I accept that the e-commerce messages performed in electronic environment by using the communication channels such as telephone, fax, automated call machines, e-mails, short message services and sent for sales, marketing, promotion, campaign purposes may be delivered to myself by AIG Sigorta A.Ş.

AIG Sigorta A.Ş.
Mersis No: 7-3137-1879-8652614
Adrdess: Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No:27 Orjin Maslak Kat:6-7 Sarıyer/İstanbul
Phone number: 0 212 310 49 49
Fax: 0 212 236 49 50
E-mail: iletisim@aig.com


Travel Guard Poliçe Özel Şartları

  1000TL


"*" ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.
ÖDEME TAAHHÜTNAMESİ
Kullanıcı;

1. AIG Sigorta A.Ş.'ye ait web sitesinden kendi rızasıyla alış-veriş yaptığını,

2. Ödeme yaparken her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu,

3. Kendi kusur ve ihmali sebebiyle hatalı bir ödeme işlemi yapması halinde buna ilişkin her türlü hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olacağını, AIG Sigortanın hiçbir sorumluluğunun doğmayacağını,

4. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunmadığını, gerçek ad veya unvan, adres, telefon numarası ve geçerli kredi kartı veya banka kartı bilgilerini sisteme girdiğini,

5. Sigorta teminatının, sigorta ettiren tarafından verilen bilgiler kapsamında AIG Sigorta A.Ş. tarafından sağlandığını,

6. Sigorta teminatının, primin peşin olarak veya taksitle ödeniyorsa ilk taksidin ödenmesi ile başladığını ve poliçe özel ve genel şartlarındaki koşullarla geçerli olduğunu bildiğini, beyan, kabul ve taahhüt eder.

7. 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin cayma hakkına sahip olduğunuzu belirtiriz. Bu hakkınızı kullanmak için 0 212 370 43 43 No’lu müşteri hizmetlerimizi arayarak veya iletisim@aig.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

8. Sigortacılık mevzuatı uyarınca tahkim sistemine üyeliğimiz mevcut olup, www.sigortatahkim.org sitesinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

9. AIG Sigorta A.Ş. Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği üyesidir.

Seyahat Ferdi Kaza Sigortası Müşteri Bilgilendirme Formu

Travel Guard Tüm Dünya Seyahat Sigortasi sundugu farkli plan ve genis kapsamli teminat seçenekleri ile yurtdisi seyahatlerinizde sizi güvence altina alir. Travel Guard Seyahat Sigortasi, kisa süreli seyahatler için maksimum 60 güne kadar düzenlenmekte olup, 60 günün üzeri seyahatler için yillik plan seçenegi sunulmaktadir. Kisa süreli seyahatler maksimum 75 yas ile sinirli olup, 65-75 yas arasi sürprim uygulanmaktadir.Travel Guard Yillik seyahat sigortasinda herbir yurtdisi seyahati maksimum 90 gün ile sinirlidir. Yillik plan seçenekleri ise maksimum 60 yasina kadar geçerlidir.

Travel Guard Tüm Dünya Seyahat Sigortası sunduğu farklı plan ve geniş kapsamlı teminat seçenekleri ile yurtdışı seyahatlerinizde sizi güvence altına alır. Travel Guard Seyahat Sigortası, kısa süreli seyahatler için maksimum 60 güne kadar düzenlenmekte olup, 60 günün üzeri seyahatler için yıllık plan seçeneği sunulmaktadır. Kısa süreli seyahatler maksimum 75 yaş ile sınırlı olup, 65-75 yaş arası sürprim uygulanmaktadır.Travel Guard Yıllık seyahat sigortasında herbir yurtdışı seyahati maksimum 90 gün ile sınırlıdır. Yıllık plan seçenekleri ise maksimum 60 yaşına kadar geçerlidir.