Zorunlu Trafik Sigortası

Sizi arayabiliriz!

Pzt-Cmt 09:30-19:00

Ne zaman aramamizi istersiniz?

Kişisel bilgilerinize önem veriyoruz! Teklif sürecinde paylaştığınız bilgileriniz SSL sertifikası ile güvence altındadır.
GeoTrust
1. Sigortalı ve Araç Bilgileri
2. Teklif Oluşturma
 
 
" * " ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.
Ör: 34 ABC 123
 
      
  
 
 


 Ör: 34 ABC 123
 
    
 
GİZLİLİK SÖZLEşMESİ

Bu Gizlilik Sözleşmesi "AIG Sigorta A.Ş." (bundan böyle "AIG", "biz", "bizim", "bize" olarak anılacaktır) ile AIG'ye ait olan web sitesine veri sağlayan veya bu web sitesini kullanarak işlem yapan "Kullanıcı" arasında akdedilmiştir.

 1. Kişisel Olmayan Genel Veriler

  AIG, sitenin ziyaret edildiğinde bireyi tanımlama veya ilişkilendirme imkânı vermeyen genel bilgileri depolayabilir, bu bilgileri her türlü amaç için kullanabilir ve üçüncü kişilerle paylaşabilir.

 2. Kişisel Veriler

  Kullanıcı, web sitesi kanalıyla AIG'ye sunmuş olduğu kişisel verilerin (isim, soy isim, e-mail adresi, telefon numarası, poliçe numarası vb.) AIG tarafından ticari amaçlı olarak kullanılabileceğini anlar ve kabul eder.

  AIG, (1) ilgili kanunlar gereği; (2) resmi veya kamu kurumlarının soru ve taleplerine cevap vermek; (3) geçerli yasal sürece uymak; (4) haklarını, gizliliğini, güvenliğini veya mülkiyetini, Kullanıcıları veya kamuyu korumak; (5) mevcut yasal haklarımızı kullanabilmek veya maruz kalabileceğimiz zararı azaltmak; ve (6) Kullanım Şartlarımızı uygulayabilmek için de kişisel verileri açıklayabilir.

 3. Paylaşım

  Kullanıcı, web sitesi kanalıyla AIG'ye sunmuş olduğu kişisel verilerin AIG'ye bağlı olan ya da olmayan şirketlerle ve AIG'ye hizmet saylayan üçüncü kişi şirketlerle de paylaşılabileceğine izin verir.

 4. Veri Güvenliği

  AIG, Kullanıcılar ve bu websitesi arasında iletimi yapılan kişisel veriler ileIT sunucularında sakladığı kişisel verileri korumak için makul tedbirler almaktadır.

  Alınan tüm tedbirlere karşın AIG, Kullanıcının kişisel verilerinin AIG sistemi üzerinden yasadışı yol ve yöntemlerle ele geçirilmeyeceğine ilişkin garanti vermez. AIG, Kullanıcının kişisel verilerinin güvenliğine ilişkin olan, fakat üzerinde AIG'nin herhangi bir kontrolü bulunmayan, genel veya üçüncü kişilere ait iletişim ağlarına dair de bir garanti vermemektedir.

 5. Bağlantılı siteler

  AIG websitesi diğer websitelerine bağlantı verebilir. Kullanıcının bu diğer websiteleri ziyaretine veya bu sitelerin veri toplama ve kullanma uygulamalarına ilişkin olarak da AIG'nin bir herhangi bir sorumluluğu veya yükümlülüğü bulunmamaktadır.

 6. Değişiklikler

  İşbu Gizlilik Sözleşmesi hükümleri AIG tarafından zaman içerisinde değiştirilebilir. AIG, Gizlilik Sözleşmesine ilişkin yapmış olduğu değişiklikleri/tadili sitede yayınlar. Websitesi kanalıyla AIG'ye gönderilmiş olan veriler, zaman içerisinde değiştirilmiş olan Gizlilik Sözleşmesinin hüküm ve koşullarına tabi olacaktır.

 7. Beyanlar

  AIG Sigorta A.Ş. tarafından telefon, faks, otomatik arama makineleri, elektronik posta, kısa mesaj hizmeti gibi iletişim kanalları kullanılarak elektronik ortamda gerçekleştirilen ve ürün tanıtım, satış, pazarlama, promosyon, kampanya gibi amaçlarla iletilen ticari elektronik iletilerin tarafıma gönderilmesini kabul ederim.  AIG Sigorta A.Ş.
  Mersis No: 7-3137-1879-8652614
  Adres: Maslak Mah. Eski Büyükdere Cad. No:27 Orjin Maslak Kat:6-7 Sarıyer/İstanbul
  Telefon Numarası: 0 212 310 49 49
  Faks: 0 212 236 49 50
  E-Posta Adresi: iletisim@aig.com
Değerli Müşterimiz,


AIG Sigorta’ya göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.


Sigorta teklifinizi poliçeleştirebilmek için en yakın acentemizle irtibata

geçebilirsiniz. Güncel acente listemize ulaşmak için lütfen tıklayınız.


Kazasız ve Sağlıklı Günler Dileriz.

Saygılarımızla,

AIG Sigorta A.Ş.Evet Hayır
"*" ile işaretli alanların doldurulması zorunludur.


Evet Hayır

Kredi kartınız anlaşmalı kartlarımız arasında bulunmamaktadır. Lütfen başka bir kredi kartı deneyiniz


Ödeme Taahhütnamesi
Kullanıcı;

1. AIG Sigorta A.Ş.'ye ait web sitesinden kendi rızasıyla alış-veriş yaptığını,

2. Ödeme yaparken her türlü sorumluluğun kendisine ait olduğunu,

3. Kendi kusur ve ihmali sebebiyle hatalı bir ödeme işlemi yapması halinde buna ilişkin her türlü hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olacağını, AIG Sigortanın hiçbir sorumluluğunun doğmayacağını,

4. Haksız menfaat elde etmek için doğru olmayan beyanlarda bulunmadığını, gerçek ad veya unvan, adres, telefon numarası ve geçerli kredi kartı veya banka kartı bilgilerini sisteme girdiğini,

5. Sigorta teminatının, sigorta ettiren tarafından verilen bilgiler kapsamında AIG Sigorta A.Ş. tarafından sağlandığını,

6. Sigorta teminatının, primin peşin olarak veya taksitle ödeniyorsa ilk taksidin ödenmesi ile başladığını ve poliçe özel ve genel şartlarındaki koşullarla geçerli olduğunu bildiğini,beyan, kabul ve taahhüt eder.

7. 14 gün içinde herhangi bir gerekçe göstermeksizin cayma hakkına sahip olduğunuzu belirtiriz. Bu hakkınızı kullanmak için 0 212 370 43 43 No’lu müşteri hizmetlerimizi arayarak veya iletisim@aig.com adresine e-posta göndererek iletebilirsiniz.

8. Sigortacılık mevzuatı uyarınca tahkim sistemine üyeliğimiz mevcut olup, www.sigortatahkim.org sitesinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

9. AIG Sigorta A.Ş. Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği üyesidir.

Kara Taşıtları Paket Kasko Sigortası Bilgilendirme Formu